Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
A która to jest tą autorką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondynka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co druga blondynka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS rządzi i skończyły się komentarze.Wszystko jest ok.A kiedy wymiana dyrektora CKPiTu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nasze władze pomyslalyby o kleszczach nie mylić z PSL i PO, mam na myśli kleszcze które atakuja nasze dzieci nawet na trawnikach. Strach iść nad staw i do lasu, pelno tego. Dzieci, dorośli i psy przynoszą ze spacerów te okropne kleszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PIS rządzi i skończyły się komentarze.Wszystko jest ok.A kiedy wymiana dyrektora CKPiTu ." No właśnie, pisać zjadliwie już przestali Ci co do władzy się dorwali a wcześniej wszystkich opluwali. I tym się różni pis od psl, pis wygrał wybory kłamstwem i opluwaniem innych, i to już świadczy o klasie tych ludzi...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz w stół, obserwator się odezwie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nasze władze pomyslalyby o kleszczach nie mylić z PSL i PO, mam na myśli kleszcze które atakuja nasze dzieci nawet na trawnikach. Strach iść nad staw i do lasu, pelno tego. Dzieci, dorośli i psy przynoszą ze spacerów te okropne kleszcze.
 To nie wychódz z domu, niech ci urzędnik przyniesie 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nasze władze pomyslalyby o kleszczach nie mylić z PSL i PO, mam na myśli kleszcze które atakuja nasze dzieci nawet na trawnikach. Strach iść nad staw i do lasu, pelno tego. Dzieci, dorośli i psy przynoszą ze spacerów te okropne kleszcze.
To nie wychódz z domu, niech ci urzędnik przyniesie 500 plus
 To tylko 5 lat. Szybko minie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy wreszcie będzie droga nowa do Lublina i do Opola z Poniatowej.WSTYD TYLE JUŻ BURMISTRZÓW SI E ZMIENIAŁO A DROGI JAK NIE MA TAK NIE MA.JEDNO WIELKIE DZIADOSTWO ŻEBY DO OPOLA JECHAĆ PO TAKICH WERTEPACH. WSTYD DLA RZADZACYCH.CZY WY NIE POTRAFICIE DOTRZEĆ DO ŻRÓDŁA I WYMÓC  TE INWESTYCJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Never !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich artystów amatorów ,którzy dziś w kościele w Poniatowej wystawili sztukę "MISTerium Męki Pańskiej" JESTEŚCIE WSPANIALI, DZIĘKUJĘ wAM WSZYSTKIM ,PIĘKNIE GRALIŚCIE SWOJE ROLE I TE STROJE. SUPER SUPER SUPEROWSKO. JESTEM POD WRAŻENIEM ODWAGI WYKONAWCÓW. PIĘKNIE , CUDOWNIE I ZA TO WAM WSZYSTKIM Z CAŁGO SERCA DZIĘKUJĘ.WARTO BYŁO ZOSTAĆ PO MSZY I PRZENIEŚĆ SIĘ W CZASY JEZUSA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za Sraszydlo stoi na placu gminnym koło sklepu w Kraczewicach Prywatnych? Toz to wstyd na okolice. Szalas dla pijaczków,?Co na to burmistrz i komisja alkoholowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogródek piwny. Nawet kwiatki powiesili , żeby zakryć to cudeńko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, czy plac zabaw dla dzieci na ul.Sosnowej zostanie dokończony. Czy będzie ogrodzony a teren wyrównany?Teraz wygląda kiepsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, co to za wychodek? Na dodatek o mało nie pęknie w szwach od pijaczków w środku.   Czy to jest w zgodzie z przepisami ?  Gdzie jest policja? To jakaś kpina. Na taki pomysł mógł wpaść tylko były alkoholik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Furtak w calej okazałości !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa dopieszczenie swojego elektoratu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ponad pół roku trwa przebudowa małego mostka kiedy wreszcie będzie można z niego kozystać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...